Nasz zespół

Dział sprzedaży

Łukasz Bońkowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. +48 732 800 666
e-mail: l.bonkowski@bonkowscypremium.pl

Jakub Szturma
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. kom. +48 668 540 498
e-mail: j.szturma@bonkowscypremium.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

Elżbieta Ozimek
Doradca ds. blacharsko–lakierniczych

tel. kom. + 48 668 534 771
e.ozimek@bonkowscypremium.pl

Krzysztof Michalak
Doradca ds. blacharsko-lakierniczych

tel. kom. +48 696 937 477
k.michalak@bonkowscypremium.pl

Łukasz Stefański
Kierownik serwisu

tel. kom. +48 882 141 734
l.stefanski@bonkowscypremium.pl

Serwis mechaniczny

Mateusz Wyczyński
Kierownik serwisu mechanicznego

tel. kom. +48 532 950 280
m.wyczynski@bonkowscypremium.pl

Jan Tatarka
Doradca serwisowy

tel. kom. +48 604 766 169
j.tatarka@bonkowscypremium.pl

Dział części

Mateusz Dunaj
Doradca ds. Części Zamiennych

tel. kom. +48 604 765 276
m.dunaj@bonkowscypremium.pl

Łukasz Sikora
Doradca ds. Serwisu

tel. kom. +48 668 469 886
l.sikora@bonkowscypremium.pl

Dział administracyjny

Agnieszka Pieciul
Księgowa

tel. kom. +48 532 171 843
a.pieciul@bonkowscypremium.pl

Milena Idczak
Pracownik administracyjny

tel. kom. +48 532 950 281
m.idczak@bonkowscypremium.pl

Małgorzata Ogoniak
Recepcjonistka

tel. kom. +48 668 532 951
m.ogoniak@bonkowscypremium.pl

Dyrekcja

Agnieszka Wojech
Dyrektor zarządzający

tel. kom. +48 882 743 817
a.wojech@bonkowscypremium.pl