Niezależny serwis BMW, Porsche i MINI
PRZEGLĄDY, NAPRAWY, ORYGINALNE AKCESORIA I CZĘŚCI

Kompleksowa obsługa serwisowa

Dbamy o perfekcyjny stan techniczny aut

Oferujemy kompleksowy serwis mechaniczny i diagnostyczny, a także blacharsko-lakierniczy. Obok sprzedaży samochodów używanych i wynajmu długoterminowego, serwis jest trzecim filarem naszej działalności. Dziennie przyjmujemy nawet 70 zleceń serwisowych, uzyskując najwyższy stopień zadowolenia klientów.

Serwis mechaniczny: tel. +48 61 89 62 213
Serwis blacharsko-lakierniczy: +48 61 89 62 204
e-mail: serwis@bonkowscypremium.pl

SERWIS MECHANICZNY POGWARANCYJNY

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe wszystkich podzespołów samochodu. Dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, przy zachowaniu najwyższych standardów producenta. Jako niezależny serwis dokumentujemy przeprowadzone naprawy zapisem w elektronicznej książce pojazdu, jeśli taką posiada.

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Dysponujemy najwyższej jakości zapleczem serwisowym w zakresie napraw blacharskich oraz lakierniczych. Czynności naprawcze realizujemy na podstawie wytycznych producenta, co gwarantuje fabryczną ich jakość. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi, posiadając ich rekomendację.

CZĘŚCI ZAMIENNE

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych, zarówno oryginalnych jak i zamienników renomowanych producentów. Części zamienne dostępne są do zakupu zarówno w salonie, jak i wysyłkowo. Zapewniamy dostępność części BMW, Porsche, Mini, Volkswagen, Skoda, Seat i innych.

PRZEGLĄDY I DIAGNOSTYKA

Serwis BOŃKOWSCY PREMIUM zapewnia kompleksowe sprawdzenie pojazdu i diagnostykę wszystkich ewentualnych usterek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i specjalizacja w wielu markach zapewnia najwyższą jakość badania.

ORYGINALNE AKCESORIA

Uzupełnieniem oferty są oryginalne akcesoria BMW, Porsche oraz MINI. Sprzedaż akcesoriów równolegle z częściami odbywa się zarówno na miejscu, jak i wysyłkowo. W sprzedaży najnowsze elementy dostępne w oryginalnych katalogach producentów samochodów.

OBSŁUGA W JAKOŚCI PREMIUM

To możliwe. Jakość autoryzowanej stacji obsługi zestawiliśmy z przystępnymi cenami zarówno usług, jak i części. Ponadto oferujemy depozyt kół i opon, a także ich serwis przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu.

Przykładowe porównanie cen serwisu

Porsche Panamera S/4S rocznik 2012
Przegląd kompleksowy po 150 tys. km

ASO Porsche

3273,50 zł brutto

  • robocizna: 1701 zł brutto
  • materiały: 1572,50 zł brutto

BOŃKOWSCY Premium

1931,25 zł brutto

  • robocizna: 804 zł brutto
  • materiały: 1127,25 zł brutto

OSZCZĘDNOŚĆ

41% TANIEJ

  • robocizna: 53% TANIEJ
  • materiały: 29% TANIEJ

100
AUT W CIĄGŁEJ EKSPOZYCJI
1500
SPRZEDANYCH KAŻDEGO ROKU
70
ZLECEŃ SERWISOWYCH DZIENNIE
Samochody używane z gwarancją100%
Serwis i obsługa100%
Finansowanie100%

Nasze specjalności

Salon Bońkowscy Premium w Sadach k/Poznania to miejsce, w którym poczują się Państwo wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi odpowiadała wzorcom premium, dlatego dbamy o najdrobniejsze nawet detale. Istotnym aspektem jest kompleksowość, która oznacza skupienie wszystkich elementów obsługi zakupu pojazdu w jednym miejscu. Zapewniliśmy Państwu wygodę załatwienia wszystkich formalności, bez konieczności osobistych wizyt w urzędach i filiach bankowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze.